
Gimė 1948 m. liepos 11 d.
Mokėsi:
- Kauno 13-oje vidurinėje mokykloje (dabar Šv. Mato gimnazija).
- J. Gruodžio muzikos technikumo (dabar konservatorija) obojaus klasė,.kompoziciją G. Kuprevičiaus klasėje.
Grojo:
- 1972 metais Kauno J.Janonio popieriaus fabrike įkūrė estradinį ansamblį. 1983 m. ansambliui suteiktas „Verpeto” vardas.
- „Aukcionas”.
Julius Siurbis per visą savo kūrybinį laikotarpį sukūrė apie 2000 estradinių dainų ir pjesių estradiniams ansambliams bei orkestrams. Bendradarbiavo su poetais Aleksu Dabulskiu, Stasiu Žlibinu, Nejole Laukavičiene ir kitais. Išpopuliarėjo tokios kompozitoriaus dainos, kaip „Rudens melodija“ (ž. R. Lunskienės, 1986 m 1-ajame respublikiniame estradinių dainų konkurse „Debiutai” pelniusi 1-osios vietos prizą), „Su šypsena“, „Trys vardai”, „Lik su manim”, „Palanga” (ž. N. Laukavičienė). Kompozitoriaus dainas atliko S. Povilaitis, Onutė Valiukevičiūtė, Viktoras Malinauskas, Rūta Morozovaitei, Laima Žemaitytė ir Svetlana Bagdonaitė.
Julius Siurbis taip pat kūrė muziką teatro spektakliams ir miuziklams. 2003 m. parašė muziką istorinei dramai „Pilies malda” (pagal V. Sagaitytės libretą), vaikiškam spektakliui „Pūkuotukas”.(2004 m.), miuziklus „Laimės šaltinis” (2014). Išleido tris vaikiškų dainelių knygelės „Suskambėjo visos natos”, „Spindulėlis ir tau” ir „Uodo gaidos“(pagal Zenės Sadauskaitė tekstus).
Šiuo metu dirba Kauno valstybinio muzikinio teatro vyr. garso režisieriumi.